Хіти книжкової полиці

 
    Ви вже читали книгу Р.Дала «Чарлі і шоколадна фабрика». А ще цей письменник написав багато цікавих книг, одна з них «Матильда». В ній йдеться  про геніальну дівчинку, яка вирішила перевиховати   своїх родичів. А що з того вийшло, ви дізнаєтесь прочитавши книжку.
 Дал, Р. Матильда [Текст]: повість/ Роальд Дал. – К.: АБАБАГАЛАМАГА, 2011. -272 с.

Пропонуємо вашій увазі книгу  фінансового консультанта, письменника та бізнесмена Бодо Шефера «Пес на ім’я Мані, або абетка грошей». В доступній формі вона навчить  вас заробляти гроші та розпоряджатися ними.
Шефер, Б. Пес на ім’я Мані, або абетка грошей [Текст]: повість /Бодо Шефер. –Л.: ВСЛ, 2015. – 232 с.

Книга «Моя країна Україна» запрошує вас у  подорож  по    нашій мальовничій Україні, познайомить з її історією, державним устроєм, символікою, природними багатствами та культурою. Сподіваємося, що вона запам’ятається тобі на все життя.
Сокол А.В.,Конечна О.М. Моя країна – Україна[Текст].- Чернігів: РВК «Деснянська правда», 2004. - 64с.

Разом з автором «Розповідей про Житомир» відомим журналістом і краєзнавцем ви здійсните захоплюючу подорож у минуле Житомира, пройдетесь його старими і новими вулицями, познайомитеся з пам’ятками історії та іменами видатних земляків. Сподіваємось, що ця книжка посіє в серцях юних житомирян найкращі почуття до рідного міста.
Мокрицький Г. Розповіді про Житомир. [Текст] Вісімнадцять оповідок-екскурсій старим і новим Житомиром. Читанка і путівник для дітей та дорослих. – Ж.:     Вид-во «Волинь», 2009. – 24с.

В цій книзі цікаво та дохідливо розповідається про життя і побут українського запорозького козацтва. Двадцять історій про те,як Влас Зерно зустрів дідів-запорожців Базікала і Кахикала і як вони подорожували.
  Виженко О. Історія запорозьких козаків для веселих дітлахів[Текст].- Львів: Світ, 2011. – 112 с. – (Молодий світ України) 

           
Якщо тобі подобається мультик «Тачки», то ці книги для тебе. На їх сторінках   живуть незвичайні герої – автомобілі. Хлопчики і дівчатка, запускайте двигуни і вирушайте назустріч пригодам!
Ласкаво просимо в казковий автосвіт!
Ходос С.В. Династія жужиків. [Текст]. – Х.: Веста, 2011.- 131с.
Ходос С.В. Світові перегони. [Текст]. – Х.: Ранок, 2012. – 132с.

Ця книга вражає своєю відвертістю. Може, хтось скаже, що бути дитиною, тим паче підлітком – просто. Але якщо ти відрізняєшся від решти, скажімо, надмірною вагою, тобі не оминути зневаги і знущань однолітків і навіть дорослих. Однак у тебе залишається шанс знайти в собі силу та зусиллям волі змусити себе стати «таким», який допоможе собі та іншому
Гридін С. Не такий [Текст]: повість для підлітків, які шукають себе. – Львів: Видавництво старого Лева, 2014. – 175с.    

Багато хто з вас цікавиться таємницями космосу і між планетними сполученнями. З давніх часів люди спостерігали за зорями і тому з’явилась книжка Люі Стовелла «Історія космічних досліджень». Ця книжка – для тих, хто цікавиться астрономією, у ній йдеться про неймовірні відкриття, містяться відомості про дослідження планет Сонячної системи та їх супутників та безліч інших космічних об’єктів.
Стовелл П. Історія космічних досліджень [Текст]. - К.: Країна Мрій, 2015.- 104 с.

 Пропонуємо вашій увазі серію книг канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері про рудоволосу дівчинку Енн Ширлі та її життя. Цикл складається з восьми романів. За цими романами знято фільми, але цікавіше все ж прочитати ці книги.
Монтгомері, Л.М. Енн із Зелених Дахів [Текст]:роман. – Л.: Урбіно, 2015. – 264 с.

Пропонуємо вашій увазі історичну тетралогію для дітей провідного сучасного українського письменника В.Рутківського. На вас, любі друзі, чекають неймовірні пригоди, шалені звитяги і нові відкриття. А небезпеки… На те вони і небезпеки, аби їх долати.
Рутківський В. Джури козака Швайки [Текст]: роман. Т.1.. Рутківський.- К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014.-334 с.
Рутківський В. Джури - характерники [Текст]: роман. Т.2.. Рутківський.- К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015.-368 с.
Рутківський В. Джури і підводний човен [Текст]: роман. Т.3.. Рутківський.- К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015.-336 с.
Рутківський В. Джури і Кудлатик [Текст]: роман. Кн.4.. Рутківський.- К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015.-272 с.

Приємного читання!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

СКРОМНІСТЬ - ПРИКРАСА МУДРОСТІ

Майстер-клас "Осінній їжачок"

19 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВІЧНОЗЕЛЕНИХ РОСЛИН