Відкриті долоні моєї землі


   Останнім часом проблеми екології і взагалі збереження життя надзвичайно гостро постали перед людством. Захист навколишнього середовища - завдання багатоаспектне: він передбачає і раціональне використання природних ресурсів, і збереження миру на планеті, і цивілізований науково-технічний прогрес.
    Всесвітня кампанія Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. Україна приєдналась до Всесвітньої кампанії у 2009 році.
 З цієї нагоди нашою бібліотекою було проведено віртуально - екологічний круїз "Відкриті долоні моєї землі" з метою ознайомлення дітей з Всесвітньою екологічною акцією. Захід пройшов в ЗОШ № 27  21 та 22 березня у   3-а та 4-а класах.
   Учням була представлена виставка книг на екологічну тематику.    Діти з задоволенням переглянули презентаційні ролики про проведення Години Землі в світі та Україні, та мультфільми з проблем екології.
     Під час вікторини учні продемонстрували свої знання з природознавства, за які отримали заохочувальні призи та бібліотечні смаколики.
 


     Творчість дітей на тему екології.

     Фото з активними читачами нашої бібліотеки.
     Закликаємо всіх 24 березня 2018 року о 20-30 взяти участь у кампанії Година Землі - 2018 та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі. 
       

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас "Осінній їжачок"

СКРОМНІСТЬ - ПРИКРАСА МУДРОСТІ

19 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВІЧНОЗЕЛЕНИХ РОСЛИН